Biz Kimiz?

Minorstüdyo bir Minor Visuals girişimidir.

Minor Visuals 2018'den bu yana e-ticaret işletmeleri ve girişimlere görsel içerikler hazırlayan butik bir prodüksiyon ajansıdır. Yıllar içinde bu alanda uzmanlaşarak görsel çözümlerinde alanında farklılaşmıştır. İşletmelerin en temel seviyedeki görsel ihtiyaçlarına cevap vermek için minorstüdyo hizmetini e-ticaret satıcılarına sunmuştur.

Özelleştirilmiş görsel talepleriniz için minorvisuals.com/contact adresinden ayrıca bize ulaşabilirsiniz.

”E-ticaret ve e-ihracat satıcılarının kaliteli görsellerle müşteri deneyimlerini ve satışlarını artırmalarını hedefliyoruz.”

C.Deniz Demir | Minor Stüdyo

Deniz Demir, Minor Visuals Founder

2018'da kurumsal hayatı bırakarak Minor Visuals ile e-ticaret işletmelerinini ve girişimlerin kendileri video ile anlatmasına yardımcı olmaya başladım. Silikon Vadisi'nden Rusya'ya bir çok farklı coğrafyada farklı yapı ve şirketler için video üretme fırsatı buldum. Bunun yanında Kodgem Straight firmasındaki rolüm ile e-ticaret alanında da oldukça fazla tecrübe edindim. Şimdi bu deneyimlerimi Minor Stüdyo ile e-ticaret ve e-ihracat yapanlar için kolay, hızlı ve uygun fiyatlı bir ürünleştirilmiş hizmete dönüştürüyorum.

Beni Tanı!

Emre Doğaner, Funnel Kafası Co-founder

Hayatım boyunca güçlü ve bitmeyen bir öğrenme isteği ile hareket ettim. 2019 yılında Funnel Kafası'nın kurucu ortağı olarak şirketlere danışmanlık vermeye başladım. E-ticaret ve E-ihracat yapanların işlerini kolaylaştırmak, onlara sorunsuz hizmetler sunmak amacıyla video ve fotoğraf işini ürünleştirmek için bu projeye dahil oldum. Bu işi pazarlamayı ve sektöre yeni bir değer katmayı önemsiyorum.

Beni Tanı!

Mesut Koçi, Garniture Studio Founder

15 yıllık fotoğrafçılık geçmişimden sonra, Garniture Studio firmasını kurarak gıda içerikleri üretmek için özelleşmeye karar verdim. Bu firmanın bünyesi altında fotoğraf ve video hizmetlerinin yanı sıra 2019 dan beri “Yemek Fotoğrafçılığı Eğitimi” veriyorum.

Değişimin kaçınılmaz olduğunu düşünerek yeni fikirlere hep açık oldum. İhtiyaçların da değişken olduğunu farkeden kişiler ve kurumlar ile yeni projeler için sürekli bir araya geliyorum.

Yakın zamanda ihtiyaç haline gelecek bu hizmete katkılarımı sağlamak için bu projeye dahil oldum.

Beni Tanı!

Kolay video ve fotoğraf çözümü - Minor Stüdyo

Bizimle İletişime Geçin!